ایمرگس پاد


     شرکت ایمرگس ایتالیا به منظور استفاده از بازار مستعد، ایران در سدد حضور در این نقطه جغرافیایی از قاره آسیا برآمد. شرکت ایرانی ایمرگس پاد با توجه به فعالیت های گذشته خود در بخش پکیج و شوفاژ، دارای سابقه ای خوب و نام درخشان در صنایع ایران بود. از این رو شرکت ایتالیایی ایمرگس، طی درخواستی همکاری خود را با این شرکت اعلام نمود و شرکت ایرانی نیز، فرصت را مغتنم شمرده و فضای لازم برای حضور شرکت ایتالیایی ایمرگس را فراهم نمود.


  در ادامه پس از عقد قراردادهای مختلف تجاری، قانونی و بین المللی، شرکت ایمرگس پاد تأسیس و به عنوان شریک تجاری، نماینده رسمی و قانونی و همکاری بین المللی شرکت ایمرگس ایتالیا شناخته شد.


    پس از ایجاد فضای دوستانه همکاری، شرکت ایمرگس ایتالیا، خطوط تولیدی و اورجینال خود را وارد ایران نمود و در شهرک صنعتی قزوین که از دید ایتالیایی ها یک شهر تاریخی و صنعتی می باشد، یک کارخانه تولید پکیج های ایتالیایی ایمرگس را راه اندازی نمود.
    بسیار جالب توجه است که تمامی خطوط و ماشین آلات تولیدی این کارخانه در قزوین، به صورت کامل از کشور ایتالیا وارد شده است و تکنولوژی های مربوط، به استفاده ، تولید، نگهداری و سرویس ها نیز طبق آموزش های داخلی و برون مرزی، بومی شد و در آخر این همکاری ها منجر به ورود ماشین آلات تولید و تکنولوژی های مربوط به آن شد.
    شرکت ایمرگس پاد در ایران با ایجاد یک دفتر ستادی مرکزی به منظور هدایت فعالیت های تولید و عرضه محصول، به دنبال نقش آفرینی بیشتر این برند محبوب ایتالیایی در ایران است. دفتر مرکزی ایمرگس در ایران، مسئول کلیه خدمات در بخش مشتریان و مصرف کنندگان می باشد.


    ایجاد شبکه های توزیع فروش و خدمات پس از فروش از جمله فعالیت های اصلی دفتر مرکزی ایمرگس می باشد. از این رو به کلیه مصرف کنندگان، خریداران و نمایندگان فروش سراسر کشور، این اطمینان داده می شود که خدمات پس از فروش این شرکت با نگاه به استانداردهای اروپایی تهیه و تدوین شده است و خطوط تولید منظم و دقیق این شرکت، محصولاتی با کیفیت و کارآمد را برای مصرف کنندگان تولید و فراهم می نماید.