دانش فنی و طراحی ایتالیایی

 

     شرکت ایمرگس در سال 1964 برای طراحی و ساخت دیگ های بخار برای استفاده های خانگی تاسیس شد. بیش از 55 سال تجربه و بیش از 7 میلیون بویلر نصب. از این رو شرکت Immergas یکی از شرکت های پیشرو در بخش گرمایش در ایتالیا و در چندین کشور اروپایی است.

 

   توجه زیاد به صرفه جویی در انرژی و مصرف انرژی جایگزین، شرکت Immergas را به عنوان پیشرو در تولید فن آوری های نوآورانه در سطح جهانی معرفی نموده است. از طریق مرکز تحقیقاتی جدید، این شرکت بیشتر در طراحی سیستم های ترکیبی تکامل یافته سرمایه گذاری می کند و سیستم های کنترل الکترونیکی را که می توانند منبع انرژی مقرون به صرفه را از بین دیگ بخار، پمپ گرما، پانل های خورشیدی و سیستم فتوولتائیک، انتخاب کنند برای تولید گرما یا هوای سرد با کمترین میزان مصرف انرژی، طراحی و تولید می نماید.

     در حال حاضر شرکت ایتالیایی ایمرگس واقع در شهر Brescello (Reggio Emilia)است که دارای کارخانه ای با مساحت بالغ بر 56،500 متر مربع است و به همین منظور این شرکت نزدیک به 600 کارمند دارد که در بخشهای مختلف اجرایی مشغول به همکاری هستند.

    شبکه فروش ایمرگس در 50 کشور فعال می باشد که شامل 11 شعبه در اروپا و یکی در چین می باشد. همچنین این شرکت از سهام داران اصلی در تجارت های مهم تجاری در هر قاره از جمله استرالیا، آمریکای جنوبی و شمال آفریقا است. این شرکت توانسته در ایتالیا 130 مدل مختلف از محصولات پکیج و سیستم های تولید آب گرم بهداشتی را طراحی کند و در حال حاضر دارای 13 خط تولید مجهز و هایتک می باشد. در حال حاضر گل های تلاش و صنعت ایمرگس ایتالیا در مناطقی چون Poprad (اسلواکی)، شهر قزوین در ایران (همکاری با شرکت ایمرگس پاد) و چین (برنامه ریزی شده تا پایان سال 2019) شکوفا شده و خط تولید های مستقر شده در این کشورها بیشتر به تولید محصولات کشورهای غیر اروپایی اختصاص دارد. در سال 2018 این شرکت حجم فروش بیش از 370،000 دستگاه را در سال داشته که دو سوم از آن در بازارهای خارجی فروخته شده است.

    همچنین یک شرکت تابعه با نام ایمرانرژی ImmerEnergy از سال 2010 در زمینه انرژی تجدید پذیر، تولید سیستم های قدرت فتوولتائیک و پرداختن به مسائل پیچیده بهره وری انرژی، که در حال حاضر ضرورتی برای حفاظت از محیط زیست و بهبود بخش ساختمان است به وجود آمده که در این بخش از صنایع هایتک فعالیت ها و اختراعات خود را دنبال می کند.