کیفیت در محصولات و خدمات به همان اندازه


   یک عنصر ضروری در بنیان اجرایی شرکت ایمرگس احترام به مشتری و ارائه خدمات مناسب است که ارائه این خدمات توسط حرفه ای هایی است که در تماس روزانه با مشتریان و در خانه هایشان کار می کنند، این حرفه ای ها در واقع همان کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت ایمرگس هستند. شرکت ایمرگس به منظور فراهم آوردن کیفیت محصولات با خدمات به همان اندازه برجسته، پرسنل نصب و نگهداری خود را با آموزش سطح بالا پروش می دهد و بر روی آخرین استانداردها و فن آوری ها تمرکز نموده و خدمات نوین و سریع خود را به مصرف کنندگان کالاهای خود عرضه می دارد. بدین ترتیب تکنیسین های ایمرگس دارای بهترین آگاهی کامل از محصولات و سیستم ها هستند و با آخرین راه حل های جدید به روز می شوند و استانداردهای نگهداری کالا را تضمین می کنند.
   شبکه خدمات پس از فروش و مرکز امدادرسانی مجاز ایمرگس در طول سال ها رشد کرده است و اکنون از طریق کسب اعتماد بین المللی، فروش گسترده ای به دست آورده است. امروزه مرکز پشتیبانی فنی ایمرگس متشکل از تکنسین های متخصص، قابل اعتماد و سازماندهی شده است.
    شبکه خدمات پس از فروش ایمرگس حرفه ای، تضمین بالاترین سطح خدمات، رعایت الزامات قانونی، و سیستم های امن و کارآمد برای حداقل مصرف انرژی دارا می باشد.