صادرات به کشور چین

شاید در دنیای امروز صنعتی و تولید، استفاده از جمله ” صادرات به کشور چین” جمله ای نامأنوس و یا بسیار بهت آور باشد. اما جالب است که بدانید، شرکت ایتالیایی ایمرگس، توانسته اس به اتکا فناوری و کیفیت محصولات خود، کالاهای تولید شده خود را به کشور چین صادر نماید.
نکته جالب اینجا که شرکت ایمرگس ایتالیا، گام های خود را از صادرات به چین نیز فراتر نهاده است و موفق گردیده تا یک خط تولید را در کشور چین راه اندازه نماید. وزارت صنایع چین با دقت نظر بالا و زیر نظر گرفتن فعالیت های شرکت ایمرگس، تقاضای همکاری با صنایع این کشور را به شرکت ایمرگس ارائه نمود و پس آن شرکت ایمرگس توانست یک خط تولید منحصر به فرد در شهر چانگژو (به لاتین: Changzhou) یک شهر مرکزی در جمهوری خلق چین است که در جیانگسو واقع شده ‌است را راه اندازی نماید.
این اتفاق همکاری در 16 ماه می سال 2019 میلادی، ایجاد شد و از این پس شاهد حضور برندهای اروپایی در کشورهای آسیایی به صورت گسترده می باشد. کیفیت محصولات ایمرگس به حدی بالا بود که کشوری مانند چین با سابقه طولانی درکپی محصولات اروپایی، نتوانست از پس کیفیت و فناوری منحصر به فرد محصولات این شرکت برآید و در نهایت مجبور به همکاری مشترک با ایمرگس گردید.
برونو رینالدی در دیدار نخست وزیر ایتالیا در چین ضمن دیدار با سفیر ایتالیا در چین بر تمامی نقاط همکاری مشترک تأکید کردند در این زمینه، نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد: تلاش های مداوم دولت ایتالیا برای حمایت از شرکت هایی که قصد سرمایه گذاری در چین دارند به گونه ای است که تمامی پشتیبانی از چنین فعالیت های صنعتی، انجام می پذیرد. نخست وزیر ایتالیا اعلام کرد که: ما یک مسیر جدیدی را باز کرده ایم، ما در این جاده ابریشم جدید با چشم انداز آینده، فعالیت های خود را پیگیری می کنیم و مطمئن هستیم که به فرصت های اقتصادی عالی منجر خواهد شد. من یک هیئت بزرگ از کارآفرینان ایتالیایی را در چین دیدم و پایه هایی برای توافق های بیشتر گذاشته ایم و من مطمئن هستم که چنین همکاری هایی با پیشرفت های بزرگ همراه می باشد.