پکیج های هیبرید و کم مصرف

از سیستم های HYBRID TO NO-GAS برای ذخیره سازی بالا استفاده کنید

سیستم های هیبرید بهترین سیستم برای شما و برای محیط زیست.

     تلاش برای یک محیط پاکیزه تعهدی است که هر کس دارد. در ایمرگس، اعتقاد به حفظ محیط زیست از قالب شعار و نوشت گذشته است و تبدیل به یک روش اجرایی گردیده. زیرا مشاهده می کنید که در ایتالیا، شرکت ایمرگس به عنوان یک شرکت تحقیق محور و دوست دار محیط زیست شناخته می شود. اقبال عمومی مصرف کننده کشورهای اتحادیه اروپا در هنگام انتخاب محصولات ایمرگس، موضوع همسویی کالاهای این شرکت با محیط زیست می باشد.

    امروز محصولات ایمرگس متخصص در سیستم های ترکیبی و یا هیبرید در محصولات پکیج است، همچنین ارائه بهترین سیستم های بدون گاز با انتشار بسیار کم و با مضررات بسیار پایین از جمله روش های تکنولوژی محور شرکت ایمرگس می باشد.

     سیستم های هیبرید در واقع منابع انرژی قابل تجدید، برای همه می باشد. شرکت ایمرگس دارای طیف کاملی از محصولات مناسب برای هر شرایطی است. سیستم های هیبریدی سیستم هایی هستند که می توانند انتخاب کنند که چقدر با محیط زیست دوست و همراه باشند

    راه حل های هیبرید شرکت ایمرگس بسیار ایده آل برای گرم کردن، خنک کننده و تولید آب گرم خانگی با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر است. این تکنولوژی ها شامل ترکیبات کم مصرف دیگ های بخار، پانل های خورشیدی و پمپ های حرارتی را با امکان افزودن پانل های فتوولتائیک فراهم می کنند تا بیشتر مصرف برق را کاهش دهند و به حداکثر صرفه جویی برسند. قلب سیستم کنترل این پکیج های دیواری یک واحد کنترل هوشمند است که در هر زمان خاصی منابع انرژی ارزان قیمت را انتخاب می کند تا بتواند حداکثر راحتی در هر شرایط آب و هوایی را فراهم کند.

انرژی های تجدید پذیر سیستم های NO-GAS با حد اکثر توان

سیستم های بدون گاز ایمرگس ارائه راه حل های بسیار زیست محیطی با تاثیر مضر بسیار کم محیط زیستی است. سیستم پکیج های هیبرید پمپ های گرما، گرمایش خورشیدی و فتوولتائیک را برای از بین بردن مصرف گاز ترکیب می کنند و تاثیرات زیست محیطی را به حداقل می رساند تا بهبود بخشیدن به مصرف انرژی ساختمان ها در بلند مدت به عنوان یک رفتار مدیریت مصرف محسوب گردد. با استفاده از فرایندهای هیبرید پکیج ایمرگس، آب سرد، آب گرم بهداشتی و احترام به محیط زیست را در کنار یکدیگر داشته باشیم.