ایمرگاز پاد

ایمرگاز پاد

پس از حضور درخشان در ایتالیا و اروپا، ایمرگس ایتالیا با هدف افزایش حضور در بازارهای جهانی به‌ویژه آسیا و با آگاهی از لزوم حضور مستقیم در منطقه و نیز جایگاه ویژه ایران در خاورمیانه به عنوان قطب صنعتی ـ صادراتی، در سال 1397 شرکت ایمرگازپاد را با مشارکت و سرمایه‌­گذاری مشترک با بخش خصوصی ایران تأسیس و خطوط تولید تمام ایتالیایی آن را در قزوین راه­‌اندازی کرد. نظر به فلسفه ایمرگس در رابطه با کسب رضایت حداکثری مشتری از طریق موازنه کیفیت ـ قیمت و ارائه خدمات پس از فروش در بالاترین سطح ممکن، ایمرگازپــاد می­‌کوشد با اعمال کنترل ایمرگس در کلیه سطوح فعالیت و نیز تربیت نیروهای فنی زبده، در کنارتلاش برای تحقق اهداف شرکت و اطمینان­‌بخشی در خصوص حضور و ارائه خدمات همیشگی، همواره به مشتریان خود متعهد و پایبند باشد.

درباره ما ایمرگس 2

با گذشت 59 سال از تاسیس، ایمرگس به یک شرکت چندملیتی و نامی شناخته شده در حوزه سیستم های گرمایشی در دنیا و پیشرو در حوزه به‌کارگیری انرژی‌های تجدیدپذیر و توجه به مسائل زیست محیطی تبدیل شده است. محصولات این شرکت شامل سیستم‌های هیبرید، آبگرمکن‌ها، بویلرهای چگالشی ـ موتــورخـانه‌ای، هیت‌پمپ‌ها، پکیج‌های چگالشی و غیرچگالشی، سیستم گرمایش خورشیدی و بویلر با سوخت زیست توده است.

یک عنصر ضروری در بنیان اجرایی شرکت ایمرگس احترام به مشتری و ارائه خدمات مناسب است که ارائه این خدمات توسط حرفه ای هایی است که در تماس روزانه با مشتریان و در خانه هایشان کار می کنند، این حرفه ای ها در واقع همان کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت ایمرگس هستند. شرکت ایمرگس به منظور فراهم آوردن کیفیت محصولات با خدمات به همان اندازه برجسته، پرسنل نصب و نگهداری خود را با آموزش سطح بالا پروش می دهد و بر روی آخرین استانداردها و فن آوری ها تمرکز نموده و خدمات نوین و سریع خود را به مصرف کنندگان کالاهای خود عرضه می دارد.