تکنولوژی روز دنیا در نمایشگاه تاسیسات تهران

نمایشگاه تاسیسات تهران در بیست و دومین دوره خود میزبان 412 شرکت داخلی و خارجی فعال این حوزه بود. این نمایشگاه از 13 تا 16 مهرماه 1402 برگزار شد.
نمایشگاه تاسیسات تهران
نمایشگاه بین المللی تهران

تکنولوژی روز دنیا در نمایشگاه تاسیسات تهران

نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات تهران در فضایی به مساحت بیش از 31000 مترمربع و با مشارکت ۸۸ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، انگلیس، ترکیه، فرانسه، سوئیس، هلند، بلژیک، روسیه، چین، هند، کره جنوبی، هنگ کنگ، فنلاند، برزیل، لهستان، دانمارک، کویت، تایلند، جمهوری چک، امارات و اسلواکی در تهران برپا شد.
این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد بین‌المللی این حوزه در خاورمیانه، محل ارائه آخرین و به‌روزترین تکنولوژِی‌های حوزه تاسیسات، سرمایش و گرمایش صنعت ساختمان است که همه ساله در ایران و در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

شرکت ایمرگازپاد در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات تهران، در سالن 8 – 9 میزبان متخصصان و فعالان حوزه ساختمان بود. غرفه این شرکت با استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان روبرو شد و میزبان بیش از 7 هزار نفر در مدت 4 روز برگزاری این نمایشگاه بود.

غرفه ایمرگازپاد با نمایش آخرین تکنولوژی‌های پیشرفته حوزه تاسیسات که توسط شرکت پیشرو ایمرگس ایتالیا به دنیا عرضه شده، بسیار مورد توجه فعالین این حوزه قرار گرفت. این شرکت با ارائه گروه‌های متنوع محصولات خود مشتمل بر پکیج‌های شوفاژ دیواری، سیستم‌های گرمایشی خورشیدی، پکیج‌های چگالشی، سیستم‌های موتورخانه‌ای، هیت پمپ‌ها، پلت بویلرها و سیستم‌های هیبریدی، با مجموعه‌ای کامل از راه‌حل‌های روز دنیا برای چالش‌های مختلف صنعت گرمایش و سرمایش در این نمایشگاه حضور پیدا کرده بود.

انرژی نوین

از جمله بخش‌هایی که در غرفه ایمرگاز پاد بسیار مورد توجه و استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت، بخش مرکزی غرفه بود؛ منطقه‌ای که به اهمیت محیط زیست و توسعه پایدار، با نمادی از درخت پرداخته شده بود. توجه به انرژی‌های سبز و تجدیدپذیر از اولویت‌ها و ماموریت‌های خاص ایمرگس می‌باشد.

نماینده ایمرگس ایتالیا

با توجه به نزدیکی زمان برگزاری این نمایشگاه با سالروز تاسیس شرکت ایمرگاز پاد، جشنی به همین مناسبت با حضور مدیران ایتالیایی در محل غرفه این شرکت برگزار شد.

شما را به تماشای تور مجازی غرفه ایمرگاز پاد در نمایشگاه تاسیسات تهران دعوت می‌کنیم.

یک عنصر ضروری در بنیان اجرایی شرکت ایمرگس احترام به مشتری و ارائه خدمات مناسب است که ارائه این خدمات توسط حرفه ای هایی است که در تماس روزانه با مشتریان و در خانه هایشان کار می کنند، این حرفه ای ها در واقع همان کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت ایمرگس هستند. شرکت ایمرگس به منظور فراهم آوردن کیفیت محصولات با خدمات به همان اندازه برجسته، پرسنل نصب و نگهداری خود را با آموزش سطح بالا پروش می دهد و بر روی آخرین استانداردها و فن آوری ها تمرکز نموده و خدمات نوین و سریع خود را به مصرف کنندگان کالاهای خود عرضه می دارد.