رویایـی که به واقعیت تبـدیل شـد

1964-1970

رویایـی که به واقعیت تبـدیل شـد

1964-1970

همه چیز از پنجم فوریه سال 1964 در شهر کوچک برچلو در ایتالیا شروع شد. سه مرد جوان در کارگاه کوچک خود دست به کاری بزرگ زده و با هدف نوآوری در تولید پکیج­‌های دیواری و رویای کـارآفرینی، کسب و کار خانــوادگی ایمرگس را راه اندازی نمودند.

درباره ما ایمرگس 15
درباره ما ایمرگس 15

پیش‌بینی نیاز مصرف‌کننده

1970-1980

پیش‌بینی نیاز مصرف‌کننده

1970-1980

ایمرگس با بهره‌مندی از فناوری‌های جدید و تولید محصولات متنوع منطبق با نیاز بازار و سبک زندگی مصرف‌کنندگان و ارائه نوآوری‌های زیر بازار ایتالیا را تسخیر کرد:

  • اولین دیگ زمینی از سری NCX MB
  • اولین دیگ دیواری از سری RG ساخته شده از مس

توسعه متوقف نمی‌شود

1980-1990

توسعه متوقف نمی‌شود

1980-1990

جامعه به سرعت در حال دگرگونی بود و در دهه 1980 مردم شروع به ساخت حمام دوم در خانه های جدید و بازسازی‌شده خود کردند.
ایمرگس AVIO را تولید کرد، دیگ ذخیره‌سازی دیواری جمع‌وجور، که آب گرم بیشتری را فراهم می‌کرد و این شرکت را حتی در خارج از ایتالیا معروف کرد. مدتی بعد این شرکت مدل EOLO محفظه مهر و موم شده را راه اندازی کرد: دیگ بخار با مدار احتراق ایزوله جهت حداکثر ایمنی.

درباره ما ایمرگس 6

از ایتالیا به سراسر دنیا

1990-2000

از ایتالیا به سراسر دنیا

1990-2000

هم‌زمان با حضور گسترده در اروپا، مدل NIKE/EOLO با قابلیت کنترل دمایی بالا و دستگاه MAGIS با توانایی مدیریت یکپارچه سرمایش‌ـ‌گرمایش عرضه جهانی گردید.

جابه‌جایی مرزهای فناوری و بهره‌وری انرژی

2000-2010

جابه‌جایی مرزهای فناوری و بهره‌وری انرژی

2000-2010

در این دهه ایمرگس با هـدف کاهش مواد آلاینــده و نیــز صرفه‌جویی در مصرف انرژی، برروی تولید محصولات چگالشی تمرکز و سرمایه‌گذاری کرد.

درباره ما ایمرگس 23
درباره ما ایمرگس 5

از سیستم‌های یکپارچه به سمت مدیریت انرژی

2010-2020

از سیستم‌های یکپارچه به سمت مدیریت انرژی

2010-2020

این دهه شاهد تأسیس زیرشاخه immer energy در سال 2010 میلادی برای تمرکز بر تولید سیستم‌های ترکیبی با قابلیت استفاده از منابع انرژی متفاوت و نیـــز سرمایه‌گذاری گسترده برای ساخت و افتتاح آزمایشگاه جدید شرکت در سال 2018 میلادی با نگاهی به آینده بویژه در حوزه انرژی‌های نو بود.

دانـش، کیفیت و طـراحی ایتالیـایی در کنار تعهد ایرانی

2018

دانـش، کیفیت و طـراحی ایتالیـایی در کنار تعهد ایرانی

2018

پس از حضور درخشان در ایتالیا و اروپا، ایمرگس ایتالیا با هدف افزایش حضور در بازارهای جهانی به ویژه آسیا و با آگاهی از لزوم حضور مستقیم در منطقه و نیز جایگاه ویژه ایران در خاورمیانه به عنوان قطب صنعتی ـ صادراتی، در سال 1397 شرکت ایمرگازپاد را با مشارکت و سرمایه­‌گذاری مشترک با بخش خصوصی ایران تأسیس و خطوط تولید تمام ایتالیایی آن را در قزوین راه‌­اندازی کرد. نظر به فلسفه ایمرگس در رابطه با کسب رضایت حداکثری مشتری از طریق موازنه کیفیت ـ قیمت و ارائه خدمات پس از فروش در بالاترین سطح ممکن، ایمرگازپــاد می­‌کوشد با اعمال قوانین کنترلی ایمرگس ایتالیا در کلیه سطوح فعالیت و نیز تربیت نیروهای فنی زبده، در کنار تلاش برای تحقق اهداف شرکت و اطمینان­‌بخشی در خصوص حضور و ارائه خدمات همیشگی، همواره به مشتریان خود متعهد و پایبند باشد.

ساختمان ایمرگازپاد

با گذشت 59 سال از تاسیس، ایمرگس به یک شرکت چندملیتی و نامی شناخته شده در حوزه سیستم‌های گرمایشی در دنیا و پیشرو در حوزه به‌کارگیری انرژی‌های تجدیدپذیر و توجه به مسائل زیست محیطی تبدیل شده است. محصولات این شرکت شامل سیستم‌های هیبرید، آبگرمکن‌ها، بویلرهای چگالشی ـ موتــورخـانه‌ای، هیت‌پمپ‌ها، پکیج‌های چگالشی و غیرچگالشی، سیستم گرمایش خورشیدی و بویلر با سوخت زیست توده است.

یک عنصر ضروری در بنیان اجرایی شرکت ایمرگس احترام به مشتری و ارائه خدمات مناسب است که ارائه این خدمات توسط حرفه ای هایی است که در تماس روزانه با مشتریان و در خانه هایشان کار می کنند، این حرفه ای ها در واقع همان کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت ایمرگس هستند. شرکت ایمرگس به منظور فراهم آوردن کیفیت محصولات با خدمات به همان اندازه برجسته، پرسنل نصب و نگهداری خود را با آموزش سطح بالا پروش می دهد و بر روی آخرین استانداردها و فن آوری ها تمرکز نموده و خدمات نوین و سریع خود را به مصرف کنندگان کالاهای خود عرضه می دارد.